lp.

nazwisko i imię

miejscowości

nr telefonu

e-mail

1.

Heller Teresa

 Rudziniec

 781 995 161

 

2.

Karafioł Alojzy

 Rudziniec

32/230 38 00

 

3.

Bernadeta Fitzke

Rudno

 513 967 942

bernadeta73@onet.pl

4.

Böhm Sebastian

Rudno

 609 510 807

sebastian.bohm@interia.pl

5.

Frejno Mateusz

Bojszów

 

radny.bojszow@interia.pl

6.

Kancy Adela

Łącza

 32/230 52 08

 

7.

Kukowka Bernard PRZEWODNICZĄCY

Kleszczów

512 242 981

 

8.

Spyrka Edward

    Rzeczyce,     Ligota Łabędzka

 

edward.spyrka@o2.pl

9.

Kałuża Sebastian

Bycina

 

sebastian.kaluza@op.pl

10.

Richter Ewa

Taciszów

32/230 55 36  721 696 507

ewa.richter5@gmail.com

11.

Lisok Joachim

Pławniowice

502 315 341

 

12.

Kocur Leon

Poniszowice

 

l.kocur@interia.pl

13.

Sztyrc Ewa

Widów, Niekarmia

32/230 37 07

sztyrcewa@wp.pl

14.

Szołtysik Andrzej

Słupsko, Niewiesze

 694 449 132

 

15.

Strójwąs Mariusz

Łany, Chechło

 509 357 342

mariusz.strojwaso2@onet.eu



SKŁADY POSZCZEGÓLNYCH KOMISJI:

 

Komisja Rewizyjna

Uchwałą Nr I/4/2014 Rady Gminy Rudziniec z dnia 1 grudnia 2014 r. z późn. zm. powołano Komisję Rewizyjną w składzie :

Leon Kocur - Przewodniczący

Ewa Richter

Teresa Heller

Alojzy Karafioł

Mariusz Strójwąs



Komisja ds. Budżetu i Gospodarki Gminy

Uchwałą Nr I/5/2014 Rady Gminy Rudziniec z dnia 1 grudnia 2014 r. powołano Komisję ds. Budżetu i Gospodarki Gminy w składzie:

Adela Kancy - Przewodnicząca

Joachim Lisok

Mateusz Frejno

Edward Spyrka

Leon Kocur

Sebastian Bohm

Andrzej Szołtysik

 

Komisja ds. Oświaty, Kultury Zdrowia i Sportu

Uchwałą Nr I/6/2014 Rady Gminy Rudziniec z dnia 1 grudnia 2014 r. powołano Komisję ds. Oświaty, Kultury, Zdrowia i Sportu w składzie:

Mateusz Frejno - Przewodniczący

Sebastian Kałuża

Bernadeta Fitzke

Andrzej Szołtysik

Ewa Sztyrc

Alojzy Karafioł

Joachim Lisok



Komisja ds. Ochrony Środowiska i Rolnictwa

Uchwałą Nr I/7/2014 Rady Gminy Rudziniec z dnia 1 grudnia 2014 r. powołano Komisję ds. Ochrony Środowiska i Rolnictwa w składzie:

Andrzej Szołtysik - Przewodniczący

Ewa Richter

Mariusz Strójwąs

Edward Spyrka

Leon Kocur

Teresa Heller

Ewa Sztyrc